چگونه پولدار شویم؟

برای دانلود تصویر متن ” چگونه پولدار شویم؟ ” با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

چگونه پولدار شویم؟

قسمت اول

رابرت تورو کیوساکی سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول، متولد هاوایی امریکا و از خانواده دورگه امریکایی ژاپنی است. از ویژگی کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول آنست که جنبه کاربردی دارد. در این کتاب که به منظور آموزش راه‌های پول دارشدن به مردم معمولی نوشته شده است، سعی کرده دانش مالی آن‌ها را بالا ببرد و چگونگی کنترل آینده مالی فرد و هدایت آن مد نظر نویسنده بوده است.

او درصدد است که به صورت داستانی روش‌های کسب ثروت به فرزندان را به اولیا آنها بیاموزد. نویسنده در ابتدا بطور سمبلیک از داشتن دو پدر یاد می‌کند. پدر خونی، فردی دانشمند، باهوش و با مدرک دانشگاهی دکتری او فاقد علاقه اقتصادی است و از ثروت بی بهره است به همین دلیل او را پدر بی پول می‌نامد.

دیگری پدر دوستش با وضع مالی خوبی که حتی کلاس هشتم را هم تمام نکرده است. وی علت اصلی فقر را ترس و جهل می‌داند و نه اقتصاد یا دولت و ثروتمندان. ما یاد گرفته‌ایم برای پول کار کنیم حال آنکه افراد موفق کار می‌کنند که پول برایشان کار کند.

پولدار شدن مستلزم یک سلسله الزامات و اصول است. و در صورت آشنایی با فنون آن می‌توان موفق شد. با پیکس‌آمور همراه باشید تا شش درس کتاب کیوساکی برای پول دار شدن را بیاموزید.

 …آیا چیزی در باره ال‌پدرینو بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر و ثروتمندترین قاچاقچی شنیده اید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک زیر کلیک کنید

پابلو اسکوبار (کلیک کنید)

منبع: Highpix

پسوند: jpg