عکس پس زمینه خاص دخترونه

برای دانلود عکس پس زمینه خاص دخترونه با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

عکس پس زمینه خاص دخترونه

سن یکی از مسائلی است که برای مردم به ویژه خانم‌های جوان مهم است. اما به راستی ما چند سالمان است؟ آیا این جمله اصلا درست است؟

ما انسان‌ها از اجزای مختلفی تشکیل شده‌ایم و این اجزا با گذر زمان از بین می‌روند و دوباره ایجاد می‌شوند. به طور مثال هر تار مو سر انسان بین دو تا هفت سال روی پوست سر باقی می‌ماند و سپس یک مو تازه ایجاد می‌شود. در مورد ناخن‌ها آنها هر 6 ماه به کلی نو می‌شوند. مهم نیست شما کی به دنیا آمده باشید، اجزای بدنتان مدام در حالی نابودی و دوباره ایجاد شدن است.

به طور مثال سلول‌های روده انسان بعد از 2 تا 9 روز از بین رفته و دوباره از نو ایجاد می‌شوند. بعد از 2 تا 4 روز لایه بیرونی پوست انسان دوباره از نو می‌شود. در مورد خون وسلول‌های قرمز این زمان چهار ماه است. میلیون‌ها سلول هر دقیقه از بین می‌روند و هر دقیقه همین مقدار سلول دوباره متولد می‌شوند. هر ده سال اسکلت شما نو می‌شود. هر 15 سال ماهیچه‌های شما نو می‌شوند. هر 25 سال سلول‌های چربی شما نو می‌شود. شاید فکر کنید که با ورزش آنها را از بین می‌برید اما در اشتباه هستید سلول‌های چربی فقط اندازه شان تغییر می‌کند و بزرگ و کوچک می‌شود.

نصف ماهیچه‌های قلب شما از بدو تولد تا مرگ همراه شما هستند چون آنها دیرتر تولید و ترمیم می‌شوند. البته عدسی چشم ما اصلا از نو ساخته نمی‌شود و از بدو تولد تا زمان مرگ تغییر نمی‌کند. پس از این اگر کسی از شما سوال کرد چند سالتون است، می‌توانید از او بپرسید کدام قسمت از بدنم؟

برای دانلود دیگر تصاویر دخترونه به لینک زیر مراجعه کنید.

تصاویر خاص دخترونه(کلیک کنید)

منبع: Highpix

پسوند: jpg