عکس پروفایل دختر ژاپنی

برای دانلود عکس پروفایل دختر ژاپنی با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

عکس پروفایل دختر ژاپنی

حقایقی که احتمالا راجع به گیشا زن سرگرم کننده ی ژاپنی نمی‌دانید.

اگر با فرهنگ اصیل ژاپنی آشنایی داشته باشید به احتمال زیاد نام گیشا را شنیده اید. اما آیا واقعا راجع به گیشا چیزی می‌دانید؟ آیا می‌دانید این لغت به چه معناست؟ در اینجا به بیان ۱۲ حقیقت راجع به گیشا می‌پردازیم

۱. گیشا همان گیکو یا گیگی است. در حقیقت هر سه یک شخصیت هستند. گی در ژاپنی به معنای سرگرمی و یا چیزی است که احتیاج به مهارت، عقیده و یا روحیه‌ای خاص برای انجام کاری است‌. شا نیز به معنای معنای شخص یا چیزی است. پس این کلمه به معنای زنی است که با رقص و آواز و موسیقی ژاپنی مهمانان را سرگرم می‌کند.

۲. دوره‌ی پیش از گیشا مایکو نام دارد. مایکوها آموزش می‌بینند که تبدیل به گیشا شوند‌. همچنین از روی کیمونو و آرایش مو نیز می‌توان به تفاوت بین این دو پی برد.

۳. مایکو ها و گیشاها هردو از پودری سفید رنگ مانند گچ به نام اوشیرویی برای پوشاندن پوست صورتشان استفاده می‌کنند اما همچنان که سن آنها بالا رود دیگر نباید از اوشیرویی استفاده کنند.

۴. در زمان‌های قدیم گیشاها دندانهایشان را سیاه می‌کردند! این سنت اوهاگورو نامیده می‌شود اما در طول زمان این سنت نیز از بین رفته است. جالب است بدانید که سیاه کردن دندان‌ها نوعی زیبایی برای زنان ژاپن محسوب می‌شده !

۵. گیشاها کارگران سکس نیستند بسیاری از مردم گیشاها را با اویران ها اشتباه می‌گیرند. اویرانها کارگران سکس بوده اند که به اراعه‌ی خدمات جنسی می‌پرداختند .اما کار گیشاها صرفا سرگرم کردن بوده است

برای دیدن عکسی دیگر زن گیشا که توسط عکاسان نشنال جئوگرافیک گرفته شده است بر روی لینک زیر کلیک کنید

گیشا زن هنرمند ژاپنی(کلیک کنید)

منبع متن:www.tsunagujapan.com

منبع: Highpix

پسوند: jpg