عکس بک گراند دختر

برای دانلود عکس بک گراند دختر با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

عکس بک گراند دختر (دختر و ماری در آغوش)

برخی از حقایق عجیب درمورد مارها را در پست قبلی بیان کردیم …حقایق جالب در مورد مارها قسمت 1 در این پست به بیان حقایق دیگر می‌پردازیم.

1. مارها می‌توانند فک خود را به اندازه 150 درجه باز کنند. فک آنها به جای اتصال مستقیم به جمجمه با واسطه رباط‌های ضعیف‌تری به جمجمه متصل می‌شود. این بدان معنی است که آنها نمی‌توانند غذای خود را بجوند، اما قادر به بلعیدن حیواناتی تا اندازه دو برابر سایزشان می‌باشند.

2. مارها می‌توانند هر دو طرف فک خود را به طور مستقل از یکدیگر حرکت دهند.

3. مار مامبا سیاه (black mamba) یکی از کشنده‌ترین مارهای کره زمین است. میزان مرگ و میر ناشی از نیش درمان نشده این مار 100٪ است. فقط دو قطره زهر آن می‌تواند یک انسان بالغ را ظرف بیست دقیقه بکشد.

4. مارها برای انتخاب بو و مواد شیمیایی موجود در هوا، زبان خود را تکان می‌دهند. آنها ذراتی را بر روی زبان خود جمع می‌کنند و آنها را به منفذهای کوچک در بالای دهان خود موسوم به ارگان ژاکوبسون تحویل می‌دهند. این عضو هرگونه محرک را تجزیه و تحلیل کرده و پاسخ مناسب را ایجاد می‌کند.

5.با یک مار وارد مسابقه چشم تو چشم نشوید. این نبردی نیست که شما برنده شوید. مارها پلک ندارند و نمی‌توانند چشمک بزنند. به جای پلک‌ها ، آنها یک لایه نازک از پوست شفاف به نام بریل دارند که چشم‌ها را می‌پوشاند و محافظت می‌کند.

برای دیدن تصاویر زیبا دیگر از مارها بر روی لینک زیر کلیک کنید

تصاویر زیبا از مار (کلیک کنید)

منبع متن: letsgetsciencey.com

منبع عکس: Highpix

پسوند: jpg