دسر شب یلدا

برای دانلود تصویر دسر شب یلدا با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

دسر شب یلدا

پیکس آموری‌های عزیز امروز می‌خواهیم دستور چیز کیک خوشمزه و زیبا مخصوص شب یلدا بهتون آموزش بدهیم. شما می‌توانید فیلم آموزشی این چیز کیک خوشمزه رو در ایستاگرام ما ببینید.

pixamour.ir@

برای تهیه سس انار: یک انار دانه شده‌ی را با 40 گرم شکر روی شعله پخته و بعد صاف می‌کنیم. در ظرفی جدا گانه 3 گرم ژلاتین، 15 گرم شکر و با آب گرم مخلوط کرده سپس دانه‌های انار را به آن اضافه کنید. مخلوط آماده شده را در ظرفی (کوچک‌تر از ظرف قالب اصلی چیز کیک) ریخته به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید .

80 گرم بیسکوییت پودر شده را با 30گرم کره آب شده مخلوط کرده ته قالب اصلی بریزید و با ته قاشق خوب فیکس کنید و در یخچال قرار دهید. 200 گرم پنیر خامه‌ای با 40 گرم شکر، 35 گرم ماست میوه‌ای و شیرین، 2 گرم عصاره وانیل، 5 گرم آب لیمو، سس انار آماده شده ،5 گرم ژلاتین و 120 گرم خامه همزده مخلوط کنید.

مقداری از مخلوط آماده شده را روی بیسکوییت‌ها در قالب بریزید..به مدت 1 ساعت در یخچال قرار دهید. پس از ان ژله آماده شده با دانه‌های انار را وسط کیک آماده شده قرار دهید و باقی مخلوط پنیر را اطراف و روی آن بریزید. به مدت 2 ساعت در یخچال قرار دهید. قالب را از یخچال درآورده، حوله‌ای گرم در اطراف آن قرار دهید و بعد قالب را جدا کنید روی کیک را با خامه و دانه های انار و سس انار تزیین کنید.

اکنون چیزکیک بسیار زیبا و خوشمزه‌ای برای شب یلدا جهت سورپرایز اطرافیان آماده است.

برای دانلود تصاویر یلدایی بر روی لینک زیر

تصاویر یلدا (کلیک کنید)

برای دیدن تصاویر و دستور پخت دسر های جدید بر روی لینک زیر کلیک کنید

دسر (کلیک کنید)

منبع: Highpix

پسوند: jpg