تصویر پس زمینه بوفالو

برای دانلود تصویر پس زمینه بوفالو با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

تصویر پس زمینه بوفالو

بوفالوی آمریکایی با نام های دیگر بیزون آمریکایی و یا گاومیش کوهان دار نام گونه ای از گاوهای وحشی است که بومی مناطق آمریکای شمالی هستند . نام علمی این حیوانات عظیم جثه Bison bison است .

بوفالوی آمریکایی بالاتنه ای پوشیده از پشمهای پرپشت قهوه ای دارد که در طول فصلهای پاییز و زمستان پرپشت تر و پررنگ تر نیز میشود. طول بدن این جاندار در جنس نر به سه متر و هشتاد سانتی متر و در جنس مونث به دو متر و چهل سانتی متر میرسد .

این حیوانات گردنی بسیار کوتاه و سری مخروطی شکل دارند و وزن جنس مذکر به ۹۰۰ کیلوگرم نیز میرسداین جاندار در رده ی پستانداران آمریکای شمالی طبقه بندی میشود و یکی از مشخصه های برجسته آنها شاخ های بلند آنهاست که نمادی برای قدرت نمایی آنها نیز به شمار می رود .  جالب است بدانید علیرغم وزن سنگینی که دارد  این جاندار در هنگام دویدن به سرعتی برابر ۵۰ کیلومتر برساعت میرسد!  بیزون ها همچنین شناگرهای ماهری هستند و میتوانند به خوبی در آب شنا کنند.

در ادامه… آیا میدانستید فیل ها حافظه تصویری قوی ای دارند و  تا سال ها می توانند صورت افراد را به خاطر بسپارند؟ برای آنکه بیشتر راجع به خصوصیات جالب فیل ها بدانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

بازی فیل ها در پارک ملی کنیا (کلیک کنید)

منبع متن: https://b2n.ir/364391

پسوند: png