اختلال پا پرستی

برای دانلود تصویر فتیش با کیفیت بالاتر دکمه ی زیر را کلیک کنید.

تصویر فتیش

واژه‌ی فتیش در زبان انگلیسی به معنای بت است. همه‌ی ما در زندگی شخصی خود به چیزهایی علاقه‌مند هستیم. حال این علایق در مسایل جنسی همان فتیش نامیده می‌شوند.

برای درک ساده‌تر مطلب تصور کنید با اینکه پسری از نظر ظاهری چندان جذابیتی ندارد اما با استفاده از عطر یا اودکلونی که استفاده می‌کند برای شما جذابیت پیدا می‌کند.

یا دختری را تصور کنید که او نیز از نظر ظاهری جذابیت چندانی ندارد اما پوشیدن نوع خاصی از لباس او را در نظر شما بسیار جذاب نشان می دهد. این همان فتیش جنسی است.

زندکی شخصی و دوران کودکی افراد تاثیر به سزایی در شکل گیری این فتیش ها دارند. برای مثال ممکن است مردی با دیدن پای زنان به شدت تحریک شود. این نیز نوعی فتیش است که امروزه بسیار متداول است.

اگر در دوران کودکی با فرزند خود بازیهایی انجام می‌دهید که توسط پا صورت می‌گیرد مثلا پای خود را رو شکم کودک قرار می‌دهید و او را به سمت بالا پرتاب می‌کنید بسیار مواظب باشید چرا که ممکن است که این امر در دوران نوجوانی و بالاتر موجود فتیش پا یا تمایل به پرستش پای زنان در فرزند شما شود که طبیعتا برای هیچ کس خوشایند نیست.

در فتیش پا فرد آنچنان نسبت به پای جنس مخالف گرایش پیدا می‌کند که خود را برده‌ی زن حس می‌کند. در ادامه … در برابر دختر بچه‌ای که تازه جنسیت خود را کشف می‌کند چه رفتاری باید انجام دهیم؟

تصویر در جست و جوی جنسیت (کلیک کنید)

منبع: Highpix

پسوند: jpg